Leginkább bokszedzéseken, köredzéseken szokott részt venni, de ha kedve szottyan, akkor fut vagy bringázik is a teremben található gépeken. Na jó, hasazni se rest. Ám Sándor ma úgy gondolta, hogy egyszer élünk, és ez a nap tökéletes lesz arra, hogy valami újat kipróbáljon.
Az óra nevét kétszer is elmondta a kedves recepciós lány, DeepWork&Bodyart Mix. Ebből Sanyi a mixet megértette, és úgy gondolta, ha keverik, hát keverjék, abból baj nem lehet.
Csak lesz valami lazulós torna is hellyel-közzel, okoskodott Sanyi magában, és bátran bevállalta az órát. Valami nyújtós, lazítós dologra gondolt, ahol leginkább a talajon fekszenek egy szőnyegen, néha kinyújtják a lábukat, aztán visszahúzzák, meg a csípőjüket is elfordítják jobbra-balra, mert az a csajoknak olyan jól szokott esni.
Igazából Sanyi azon morfondírozott magában, hogy risza órát is lehetne tartani a csajoknak, de aztán eszébe jutott, hogy megint nem ő találta fel a spanyolviaszt, hiszen a hastánc az valami riszálós történet.
A teremben hét nő és az oktatócsaj fogadta Sándort, aki utolsónak érkezett, majd illendően és szépen elhelyezkedett, érkezését nem meghazudtolva az utolsó sorban, onnan mégiscsak jobb a kilátás.
Az oktatóhölgyet Vikinek hívták, és személyesen köszöntötte Sanyit, aki boldog volt, hogy ekkora figyelmet kap már az óra elején: Másrészről kicsit megilletődött a Sanyink, hiszen nyolc nő pont rá figyelt, és senki másra.
A body art egyébként egy olyan mozgásforma, ahol a test erejét használva fejleszti a hajlékonyságot, erősíti a testet, nem utolsó sorban az állóképességet, a kitartást, az egyensúlyérzéket és a stabilitást fejleszti. A statikus és dinamikus erőelemek váltakozása, minden gyakorlat kontrollált és tudatos kivitelezése a speciális légzéstechnikával kombinálva megadja a testnek, a szellemnek és a léleknek, ami jár nekik.
A DeepWork ugyancsak a teljes testre ható edzés, amely a polarizáció elvén alapszik. Mint a Yin és a Yang. Minden mozdulatban van feszítő-, kiengedő fázis. Így jön létre az ellentétek közötti összhang.