MÁV;pótlóbusz;késések;vonatközlekedés;felsővezeték-szakadás;

Illusztráció

Késésekre, kimaradó vonatokra és pótlóbuszokra kell számítani a győri vonalon

Leszakadt a felsővezeték Biatorbágy és Herceghalom között.

A győri fővonalon jelentősen, akár egy órával hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra és kimaradó járatokra kell számítani a reggeli és délelőtti órákban, mert Biatorbágy és Herceghalom között felsővezeték-szakadás miatt egyik vágányon sem közlekednek a vonatok – közölte a Mávinform.

A tájékoztatás szerint

  • a nemzetközi vonatok és a belföldi InterCityk csak Tatabányáig járnak és onnan is indulnak vissza Győr felé.Tatabánya és Kelenföld között expressz pótlóbuszok közlekednek.

  • az S10-es vonatok csak a Déli pályaudvar és Kelenföld, valamint Bicske és Győr között közlekednek. Kelenföld és Bicske között pótlóbuszok járnak.

  • az S12-es vonatok csak Tatabánya és Oroszlány között közlekednek.

  • a fennakadás végéig a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) az M4-es metrón elfogadja a vasúti jegyeket, a győri fővonalon pedig valamennyi vonat helyjegy nélkül is igénybe vehető.

Ezt utólag csak akkor lehetne felmondani, ha a cég rosszul végezné a munkáját vagy nem teljesítené, amit vállalt.