A kormányközeli Századvégtől három és fél millió forintért vásároltak a "Nemzeti Érdek" című folyóiratból, illetve további egy milliót fizettek az olimpiával kapcsolatos PR-cikk megjelentetésére.
A Rogán Antal szomszédjaként elhíresült Csetényi Csaba cége, a Network 360 kft. 123 millió forinttért vállalta, hogy nyolc helyszínen "sportolók bevonásával biztosítja különböző sportágak kipróbálását". Szintén a Network 360 Kft. 61 millió forintot kapott tíz, olimpiát népszerűsítő rövidfilm elkészítésére.
A 24.hu összesítése szerint 680 millió forintot adott ki a Budapest 2024 Nonprofit Kft. különféle, olimpiát népszerűsítő filmekre.
A kormánnyal jó kapcsolatot ápoló Kód Piac-, Vélemény-, és Médiakutató Kft. 2,4 millió forintot kapott közvéleménykutatás elvégzésére. Az Akvárium Gasztro Kft. 9 millió forintot kapott a "Foci EB Szurkolói terasz" sportrendezvény előkészítésére és lebonyolítására. A Desing Terminál 18 millió forintot kapott "vezetői tanácsadásért".
Emellett a Momentum szerint feltűnő, hogy a Nonprofit Kft. kiállítást rendezett a Millenárisban 3600 forintos jegyárral, 33 millióért, "sajtóajándékokat" rendelt meg 53 millióért és 11 millióért lízingelt Porsche autókat havi 1,1 millióért.
A Momentum Mozgalom közleményében emlékeztet, hogy még 2017. február 13-án kérték ki a Budapest 2024 Zrt. szerződéseit, hogy megtudhassák, mennyi pénzt költött el feleslegesen az olimpiai pályázatra a kormány. A fent említett költések miatt a Momentum Mozgalom nevében Kádár Barnabás 2017. március 23-án bírósági keresetet nyújtott be a Budapest 2024 Zrt. ellen, mert a közérdekű adatigénylésre válaszul kapott adatokban csak a tételek címei szerepelnek, és a lista vélhetően hiányos - írták.