Tiborcz november elején adta el az ingatlanos cégét a Brit Virgin-szigeteken tavasszal bejegyzett Synergy Global Consulting Limitednek. Kerestük az offshore-vállalatot, hogy mik a terveik a WHB-vel, tudták-e, hogy a magyar miniszterelnök vejével üzletelnek, s terveznek-e együttműködni a magyar kormánnyal. Megkeresésünkre lapzártáig nem reagáltak. Az iratok szerint a Synergy Tóth Csabát bízta meg, hogy a cég képviselőjeként járjon el "a társaság közép-európai régióban folytatandó ingatlan tranzakciói tekintetében, beleértve a WHB Ingatlan Kft. üzletrészének a megszerzését" is. Tóth egyébként a WHB Ingatlannak is ügyvezetője.
Tiborcz egykori cége annak a WHB-csoportnak a tagja, amelynek központi cége, a West Hungária Bau Kft. sokat tarolt az állami tendereken. Ők újították fel többek között a Várkert Bazárt, részt vettek az új MTK-stadion építésében, a Tüskecsarnok befejezésében, a Bálna kivitelezésében, valamint dolgoznak a Nemzeti Közszolgálati Egyetem új oktatási épületén. A cég 2015-ben 25 milliárd forintos forgalom mellett 2,2 milliárd forint nyereséget termelt.
Ugyanakkor Tiborcz vélhetően nem szállt ki az ingatlanbizniszből: az Átlátszó összesítése szerint a turai Schossberger-kastélynál, a Városligeti fasori Spitz-villánál, a bodajki kastélynál, a volt Postabank-székháznál, a seregélyesi kastélynál, a hőgyészi Apponyi-kastélynál, a Kútvölgyi úti villánál, a Hotel Visegrád és Mahart-ház vásárlásánál is feltűnhetett Orbán veje. Ugyanakkor ő maga mindezt cáfolta, a Magyar Időknek állította: 2015 óta sem állami, sem önkormányzati szervvel nincs üzleti vagy üzleti jellegű kapcsolata. "Magánjellegű befektetéseimről, cégügyeimről, találkozóimról azonban nem kívánok nyilatkozni, hiszen ezt mások sem teszik" - tette hozzá.