Azt mondta, Wolffal "vitetik el a balhét"; a legalább százmillió forintos vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezeléssel, adócsalással is vádolt gazdasági vezetőre az ügyész 5 évnél hosszabb, letöltendő, míg védője felfüggesztett szabadságvesztést kért.
A pécsi egyházmegyét érintő ügyekről lapunk elsőként számolt be, és a botrány hatására távozott az egykori pécsi püspök, Mayer Mihály is, aki a perben arról vallott, hogy ő maga nem látott bele sem az egyházmegye, sem a Wolf által vezetett, a püspökség gazdasági tevékenységeire létrehozott Fény Kft. pénzügyeibe, nem fért hozzá a számlákhoz.
Hangsúlyozta, hogy megbízott a vagyonkezelőben, és saját szemével is meggyőződött róla, hogy "jól mennek a dolgok". Kapcsolatukról viszont azt mondta, gyakran tartottak munkaebédeket, és legtöbbször ezeken kerültek szóba a pénzügyek.
Ugyanakkor Wolf védője szerint a püspökség jóváhagyása nélkül még utalni sem tudott volna egyedül a vagyonkezelői feladatokat 1994 és 2010 között ellátó Wolf.
Például azt róják a terhére, hogy támogatásokat a jogcímtől eltérően használt fel, olyanoknak engedélyezte adómentes támogatás kifizetését, akik erre nem is voltak jogosultak, a Fény Kft. számláit a püspökséggel fizettette ki, a püspöki pincészet bérléséért nem fizetett. Várhatóan március 5-én születhet ítélet.