Jómagam is hajlandó vagyok engedni, hogy a politika a tévé képernyője előtt ülve is magával sodorjon, főleg most, egy afféle rendszerváltás idején. Egyik híradóból a másikba, egyik háttérműsorból a tizedikbe.
Beadták a védjegykérelmet a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatalához.
A leendő miniszterelnök egy banános fotóval búcsúzott a Tényektől.
Ahogy a Napló magazinműsor is.
Nem hagyták tehát az út szélén Fekete-Szalóky Zoltánt, aki azután veszi kalapját, hogy hogy a portál beismerte, hazugságot terjesztett a kampányban a Tisza adóterveiről.
A leendő miniszterelnök szerint igenis árulják a TV2-t, ahogy Balásy Gyula cégét is, csak éppen nem a hivatalos tulajdonosok. A leggazdagabb magyarnak azt üzeni, hogy inkább készüljön a hamarosan felállaó vagyonvisszaszerzési hivatal meghallgatásaira.
A Magyarország leggazdagabb emberévé tett oligarcha tagadja a leendő miniszterelnök értesüléseit, de levelének tartalmát nem hozza nyilvánosságra.
Nincsen a pihenésünkben véglegesség – jelentette ki. Gönczi Gábor is jelezte, hogy nem megy el a csatornától.
Hivatalosan csupán pihenni mennek. A jelek szerint a hírműsoraiban a múlt vasárnapi választásig szünet nélkül kormánypropagandát sugárzó csatornánál a hírigazgató Szalai Vivien menesztésével sem áll le az átszervezés.
A csatorna néhány nappal a vasárnapi választások és a Tisza párt kétharmados győzelme után átszervezésekbe kezd. Pozíciója tíz évvel a TV2-höz való érkezése után szűnik meg.
A bulvárlap 2025 októbere óta azé az Indamediáé, amelynek társtulajdonosa Vaszily Miklós, a TV2 Csoport elnök-vezérigazgatója.
A nézőknek már ne kelljen gondolkodnia.
A csatorna megsérthette az emberi méltóság tiszteletben tartására vonatkozó rendelkezést.
Aki rosszul válaszol, azonnal kiesik.
Nem az a baj, hogy luxuscikkeik vannak a NER-eseknek, hanem az, hogy mutogatják azokat.
A homoszexualitás megjelenítésére vonatkozó passzusok miatt.
Vaszily Miklóson kívül a Magyar Teljesítmény DPK alapítói között van például Áder János testvére, az MNB egykori alelnöke, a Mediaworks elnöke, valamint az MCC főigazgatója is.
Szebeni István diplomáciai képzésen vett részt, illetve átvilágításon ment keresztül az új szerepkör betöltéséhez.
Az RTL-nek 27 százalék jutott.
A felcsúti milliárdos több tucat céges érdekeltségét összefogó Talentis Group Zrt. összesen 28,5 milliárd forintot bízott Vida József vállalatára.
Helybenhagyták az elsőfokú bíróság ítéletét, mely helyreigazítás közzétételére kötelezte a TV2 Média Csoport Zrt-t.
Rossz korhatár-besorolás és szexuális utalások miatt szankcionált a testület.
Bedőltek egy évtizedes mémnek, a kitalált elkövetőnek egy komplett fiktív sztorit is kerekítettek.
Öncélúan és sértően számoltak be egy 12 éves kisfiú bántalmazásáról, emiatt összesen négymillió forint bírságot szabtak ki a médiaszolgáltatóra. Egy másik műsor miatt további másfél milliós bírságot állapított meg a médiatanács, emellett egy új eljárást is indított.
A testület szerint a sorozat premierjének korhatár-besorolása helytelen volt, túl korán vetítették, de indult eljárás több másik epizód miatt is.
A miniszterelnök szerint Magyarország meg tudja védeni magát a kémháborúban, Ukrajnát nem szabad felvenni az Európai Unióba, Magyarország érdekelt az új német kormány sikerében és mindent meg fog tenni érte.
Nem ez az első alkalom, hogy a zenész műsorvezető aktuálpolitikai kiszólásokat tesz a Mészáros Lőrinc érdekeltségébe tartozó csatornán. Legutóbb például azt mondta, hogy a Tényeket nem kell komolyan venni.
A bíróság elsőfokon nekik adott igazat a kormánypárti csatorna hírhamisításával szemben, miután a Tények című műsor azt állította, hogy nem voltak bírák a bírók tüntetésén.
A médiavállalkozó, aki Mészáros Lőrinc bankjának a felügyelőbizottsági elnöke is, Pavel Stanchev utódja lett a kormányközeli tévécsatornánál.
Vida József a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. igazgatóságának a tagja lett.