Tomracing Motorsport;Gyutai Adrián;

- Pontot szerzett Gyutai Adrián

Gyutai Adrián gyorsaságimotoros a 14. helyen ért célba, de utólagos versenybírói döntés miatt hivatalosan 13. lett a 41 induló közül, s ezzel három pontot szerzett az olasz bajnokság hétvégi mugellói futamán.

A Tomracing Motorsport versenyzőjét a vasárnapi második futamon egy műszaki hiba fosztotta meg az újabb pontszerzéstől. Gyutai három forduló után hét ponttal holtversenyben a 14. helyen áll a 40 motorost felvonultató összetett pontversenyben. A hat állomásos olasz bajnokság július második hétvégéjén, Imolában folytatódik.

Bonyolódik a helyzet Dárdai Pál, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya és a Hertha BSC vezetőedzője körül. A Finnország elleni 1-0-ra megnyert Európa-bajnoki selejtezőmérkőzés előtt a német Kicker magazin arról számolt be, hogy a magyar tréner az északiak elleni mérkőzésen ült utoljára a honi nemzeti tizenegy kispadján.